Koniec publikacji sygnałów online


Przez dwa lata mój automat transakcyjny wysyłał na Twitter informacje o zawartych transakcjach. Bez opóźnienia, w tej samej sekundzie, co zlecenie do biura maklerskiego.

Udowodniłem, że można stworzyć automat zarabiający dobrze i stbilnie w długim terminie – opisałem to na http://bezemerytury.pl/ile-zarabia-automat-transakcyjny-wyniki-po-dwoch-latach/. Nie ma już zatem potrzeby dalszego publikowania sygnałów. Nie widzę też zainteresowania tematem – mimo iż tutejsze artykuły czyta kilka tysięcy osób, to na Twitter obserwuje tylko kilkadziesiąt.

Psucie się w ostatnich dniach darmowej bramki twittermail.com dodatkowo skłania do zmian. Od poniedziałku planuję wdrożyć inny sposób publikacji na Twitter, z opóźnieniem 15-min. Dla celów edukacyjnych to wystarczy.


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę z Poradnikami.


3 komentarze

 1. ; Łukasz pisze:

  Ostatnie podsumowanie 2 lat działania automatu skłoniło mnie po raz pierwszy dzisiaj do zajrzenia na Twitter, a tutaj taka niespodzianka :(.
  Dziękuję za te artykuły dotyczące działania automatu, bo skłoniły mnie do przemyśleń i być może spróbuję za jakiś czas stworzyć coś podobnego.

 2. ; adam pisze:

  Kolego jestes genialny masz talent w tym co robisz. Publikuj dalej sygnaly online !!!! 🙂

 3. ; Mariusz Szepietowski pisze:

  Sygnały są publikowane, ale z opóźnieniem. Bez opóźnienia już tylko dla użytkowników Automatu.

Zostaw komentarz