Jak płacić tylko 9% podatku dochodowego?


Jednym z głównych kosztów prowadzenia firmy jest wynagrodzenie jej właściciela (ew. też głównych pracowników). Jeśli przykładowo prowadzisz spółkę z o.o. to od jej zysku 10.000zł odprowadzasz 19% podatku, a następnie od wypłaconej sobie dywidendy kolejne 19%. W rezultacie z 10.000zł zostaje Ci 6561zł czyli 66%. Płacisz więc 34% podatku! A jeśli dotyczy to pracownika to z 10.000zł, jakie płaci firma zostaje mu w kieszeni tylko 5941zł, czyli opodatkowanie wynosi 41%!

A gdyby tak zmniejszyć czterokrotnie wysokosć podatku – do 9%? Z każdych 10.000zł zostałoby dodatkowe 2458-3078zł. Całkowicie legalnie i uczciwie!

Czego potrzebujesz?

 1. Mojego poradnika (to tylko jedna strona, ale jak widzisz bardzo cenna)
 2. Wzoru umowy (jest dołączona do mojego poradnika)
 3. Własnej spółki, lub dowolnej (niekoniecznie spółka) zaprzyjaźnionej firmy (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą nie możesz wystawić rachunku sam sobie, ale swojej spółce i działalności gospodarczej znajomego możesz). NIe musisz prowadzić działalności gospodarczej, choć możesz.

Czy to umowa o dzieło?

Ha – możliwość płacenia 9% podatku przy umowach o dzieło z pewnością znasz. Takie umowy mają jednak ograniczenia zarówno w kwestii wartości (trudno znaleźć powszechny przykład dzieł o wartości większej niż kilka tys zł, chyba, że uznanych artystów) , jak i możliwości (dzieło należy wykonać w formie fizycznej oraz przekazać je, tracąc je tym samym). Mój sposób nie wymaga wykonywania żadnego dzieła, ani nie pozbawia Cię praw do tego, co jest przedmiotem umowy.

Czy to jest legalne?

Tak. W mojej działalności nigdy nie stosuję nielegalnych metod, nawet gdybym dzięki nim mógł dużo zyskać. Ten sposób powstał po konsultacjach z licencjonowanym doradcą podatkowym, został wdrożony w mojej firmie oraz nie został zakwestionowany przez kontrolę z urzędu skarbowego. A jako dodatek do mojego poradnika poznasz też indywidualną interpretację Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie mówiącą o zgodności tej metody z prawem. 

 

Zamów teraz i zacznij płacić niższe podatki! Tylko 497zł 997zł (promocja dla pierwszych 100 klientów)

[wlp_form level_id=”1″ title=”Zamów teraz!” button=”Zamów teraz!”]

 

Nie trać czasu na szukanie informacji – zamów już teraz poradnik "Jak płacić tylko 9% podatku dochodowego?" i zacznij płacić niższe podatki!

P.S. Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ moja pewność w wartość tej wiedzy i pomocy pozwala dać Tobie 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

 
GWARANCJA:

Jeśli w ciągu 30 dni od momentu zamówienia uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze.

Zobacz podpis Mariusz Szepietowski - Jak płacić tylko 9% podatku dochodowego?

Zamów teraz i zacznij płacić niższe podatki! Tylko 497zł 997zł (promocja dla pierwszych 100 klientów)

[wlp_form level_id=”1″ title=”Zamów teraz!” button=”Zamów teraz!”]


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę z Poradnikami.


5 komentarzy

 1. ; Marek Kalis pisze:

  Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie http://www.biurorachunkowekrakow.biz

 2. ; Maciek pisze:

  Dzień dobry Panie Mariuszu. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Dla formy dla której pracuję rozliczam się na podstawie wystawianej im faktury VAT za świadczenie usług manager’skich. Płacę w związku z tym 19% podatku dochodowego metodą liniową.

  Czy w moim przypadku ten poradnik będzie użyteczny?
  (Dla pewności wolę zapytać.)

 3. ; Mariusz Szepietowski pisze:

  To właśnie idealna sytuacja, w której można wykorzystać przedstawiony przeze mnie model. Wymaga on oczywiście, by faktury były wystawiane nie za usługi managerskie tylko inne świadczenie, ale to tylko kwestia porozumienia z tą firmą.

 4. ; Paweł pisze:

  Czy po obecnych zmianach w prawie dotyczących limitu kosztów uzyskania przychodów (w 2013 r. roczny limit 50% kosztów uzyskania przychodów wynosi 42.764 zł [1/2 z 85.528 zł]) Pana metoda nadal działa? (czy zmiany ją objęły, czy też jest od nich niezależna). Czy też przy jej wykorzystaniu będę mógł bez problemu płacić podatek 9% bez względu na kwotę, np. od kwoty 800 tys. zł.

 5. ; Mariusz Szepietowski pisze:

  Tak, działa nadal, ale jest ograniczona podanym przez Pana limitem.

Zostaw komentarz